Warsztaty plenerowe i fotowyprawy

Fotowyprawa 4×4: Wyspy Owcze
22-28 lipca 2024

Wyspy Owcze to spektakularny archipelag obijany falami Atlantyku. Tutejsze krajobrazy idealnie prezentują fenomen natury i komponują się w jedne z najpiękniejszych pejzaży, jakie możemy oglądać w Europie. Wyprawa fotograficzna na Wyspy Owcze jest genialną szansą na poznanie niezwykłości tego miejsca. Podczas wycieczki odwiedzimy największe atrakcje Wysp Owczych i zatracimy się w potędze natury, która prezentuje tu swoje osobliwie cudowne oblicze.

Liczba wolnych miejsc w grupie: brak | zapisy na listę rezerwową/edycję przyszłoroczną

Fotowyprawa 4×4: Islandia, Interior
4-11 sierpnia 2024

Interior Islandii to obszar tajemniczy i nieodkryty, wypełniony zachwycającymi i zaskakującymi krajobrazami. Surrealizm aktywnych wulkanicznych terenów, tęczowe góry, potężne wodospady i czarne pustynie wprawiają w zachwyt odwiedzających. Wyrusz z nami na wyjątkową wyprawę do wnętrza Islandii Defenderami, dzięki którym dotrzemy w miejsca niedostępne podczas standardowej podróży na Islandię.

Liczba wolnych miejsc w grupie: brak | zapisy na listę rezerwową/edycję przyszłoroczną

Fotowyprawa na Senję w Norwegii
marzec 2025

Norweska Senja to kraina przyrodniczych osobliwości. Surowe krajobrazy i dynamiczne warunki pogodowe sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych regionów świata do fotografowania. Ta wyspa kryje w sobie mnóstwo zapierających dech w piersiach widoków. Poznaj je w bajecznie zimowej odsłonie podczas wspólnej wyprawy fotograficznej na Senję, skąd pod okiem doświadczonych fotografów przywieziesz cudowne fotopamiątki.

Liczba wolnych miejsc w grupie: 2
Możliwy drugi termin.

Jaskinia lodowcowa na Islandii, fot. Julia Pylak

Fotowyprawa: zimowa Islandia
jaskinia lodowcowa i zorza polarna
luty 2025

Islandia prezentuje zimą swoje niezwykłe oblicze. To najlepszy czas na odkrywanie jaskiń lodowcowych oraz podziwianie zorzy polarnej. Biorąc udział w organizowanej przez nas zimowej wyprawie fotograficznej na Islandię zatracisz się w jej lodowym fenomenie i zahipnotyzujesz pięknem lodowca Vatnajökull, którego wnętrze odwiedzimy podczas całodniowej prywatnej wycieczki do jaskini lodowcowej z przewodnikiem.

Liczba wolnych miejsc w grupie: 4

Warsztaty fotograficzne w Pieninach i na Spiszu
maj 2025

Pieniny i Spisz to jedne z najbardziej fotogenicznych regionów pogranicza polsko-słowackiego. Osobliwe góry, tradycyjna zabudowa oraz dominujące nad krajobrazem ośnieżone Tatry komponują się w zachwycające pejzaże. Podczas warsztatów fotograficznych w Pieninach i na Spiszu nie tylko doświadczysz tutejszego piękna, ale także zdobędziesz potężną dawkę wiedzy fotograficzno-podróżniczej.

Liczba wolnych miejsc w grupie: 8

Fotowyprawa: Szkocja
maj/czerwiec 2025

Legendarny majestat natury, ikoniczne miejsca i niepowtarzalna aura tajemniczości – Szkocja zachwyca na każdym kroku. Ta europejska perełka jest niezwykle porządanym regioniem dla podróżników i fotografów. Podczas fotowyprawy do Szkocji pokażemy Wam jej niezwykłe piękno, w którym nie sposób się nie zatracić. Będzie to podróż przez krajobrazy i historię, wycieczka do różnych światów, które krzyżują się na szkockich drogach i bezdrożach.

Liczba wolnych miejsc w grupie: 6

Wybrane wyjazdy zrealizowane (+ fotorelacje):

Fotowyprawa na Senję w Norwegii
15 marca – 20 marca 2023

Fotowyprawa na Islandię zimą
28 lutego – 3 marca 2024