Warsztaty i kursy fotograficzne

Najnowsze wydarzenia:

Fotowyprawa na Senję

Wyprawa na Senję, warsztaty fotograficzne, Senja

Norweska Senja to kraina przyrodniczych osobliwości. Surowe krajobrazy oraz dynamiczne warunki pogodowe sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych regionów świata do fotografowania. Ta wyspa kryje w sobie mnóstwo zapierających dech w piersiach widoków. Poznaj je podczas wspólnej fotowyprawy na Senję, gdzie pod okiem doświadczonych fotografów odbędziesz warsztaty fotograficzne.

Chcesz nauczyć się fotografować lub podszkolić swoje umiejętności fotograficzne w grupie lub indywidualnie? A może marzysz o świetnie zorganizowanej fotowyprawie w niezwykłe miejsca, gdzie nie tylko weźmiesz udział w kursie fotografii w plenerze, nauczysz się profesjonalnej obróbki zdjęć, przeżyjesz niezapomnianą przygodę, ale także przywieziesz z niej zapierające dech w piersiach fotografie? Zapoznaj się z ofertą kursowo-wyjazdową i weź udział w warsztatach!

Spacery fotograficzne
Weź udział w spacerach po polskich miastach, podczas których poznasz teorię i praktykę fotografii miejskiej i podróżniczej.
Warsztaty i fotowyprawy
Wyrusz w niezapomnianą podróż – pełną ogromnej dawki wiedzy oraz praktyki fotograficznej i zachwycających miejsc.
Indywidualne kursy fotograficzne
Podczas indywidualnych kursów fotograficznych nauczysz się oraz rozwiniesz swoje umiejętności pod moim okiem.
Prelekcje fotograficzno-podróżnicze
Zapraszam na wykłady o tematyce fotograficznej i podróżniczej organizowane w różnych miejscach w kraju.
Chętnych do skorzystania z oferty warsztatów fotograficznych, kursów, wypraw i prelekcji oraz w celu zakupu wydruków i licencji zdjęć zapraszam do kontaktu poprzez zamieszczony poniżej formularz.