Wyprawy i warsztaty fotograficzne

Najnowsze wydarzenia:

Fotowyprawa 4×4 Defenderami na Islandię – sierpień/wrzesień 2024

Interior Islandii to obszar tajemniczy i nieodkryty, wypełniony zachwycającymi i zaskakującymi krajobrazami. Surrealizm aktywnych wulkanicznych terenów, tęczowe góry, potężne wodospady i czarne pustynie wprawiają w zachwyt odwiedzających. Wyrusz z nami na wyjątkową wyprawę do wnętrza Islandii Defenderami, dzięki którym dotrzemy w miejsca niedostępne podczas standardowej podróży na Islandię.

Chcesz nauczyć się fotografować albo podszkolić swoje umiejętności fotograficzne w grupie lub indywidualnie? A może marzysz o świetnie zorganizowanej fotowyprawie w niezwykłe miejsca, gdzie przeżyjesz niezapomnianą przygodę i przywieziesz z niej zapierające dech w piersiach fotografie?

Zapoznaj się z ofertą kursowo-wyjazdową i weź udział w warsztatach, wyprawach fotograficznych lub innych formach nauki fotografii!

Senja, Norwegia

Warsztaty i fotowyprawy

Wyrusz w niezapomnianą podróż - pełną ogromnej dawki wiedzy oraz praktyki fotograficznej i zachwycających miejsc.

Obiektyw Sigma 70-200 f/2.8

Indywidualny kurs fotograficzny

Podczas indywidualnych kursów fotograficznych nauczysz się oraz rozwiniesz swoje umiejętności pod moim okiem.

Spacery fotograficzne

Weź udział w spacerach po polskich miastach, podczas których poznasz teorię i praktykę fotografii miejskiej i podróżniczej.

Prelekcje fotograficzno-podrónicze

Zapraszam na wykłady o tematyce fotograficznej i podróżniczej organizowane w różnych miejscach w kraju.

Chętnych do skorzystania z oferty warsztatów fotograficznych, kursów, wypraw i prelekcji oraz w celu zakupu wydruków i licencji zdjęć zapraszam do kontaktu poprzez zamieszczony poniżej formularz.