Wyprawy i warsztaty fotograficzne

Nadchodzące wyprawy:

Fotowyprawa 4×4 Defenderami na Wyspy Owcze: 22 – 28 lipca 2024 (brak wolnych miejsc – zapisy na listę rezerwową)

Wyspy Owcze to spektakularny archipelag obijany falami Atlantyku. Tutejsze krajobrazy idealnie prezentują fenomen natury i komponują się w jedne z najpiękniejszych pejzaży, jakie możemy oglądać w Europie. Wyprawa fotograficzna na Wyspy Owcze jest genialną szansą na poznanie niezwykłości tego miejsca. Podczas wycieczki odwiedzimy największe atrakcje Wysp Owczych i zatracimy się w potędze natury, która prezentuje tu swoje osobliwie cudowne oblicze.

Wyprawa 4×4 Defenderami na Islandię: 4 – 11 sierpnia 2024 (brak wolnych miejsc – zapisy na listę rezerwową)

Interior Islandii to obszar tajemniczy i nieodkryty, wypełniony zachwycającymi i zaskakującymi krajobrazami. Surrealizm aktywnych wulkanicznych terenów, tęczowe góry, potężne wodospady i czarne pustynie wprawiają w zachwyt odwiedzających. Wyrusz z nami na wyjątkową wyprawę do wnętrza Islandii Defenderami, dzięki którym dotrzemy w miejsca niedostępne podczas standardowej podróży na Islandię.

      Wyprawy i warsztaty fotograficzne organizowane w 2025 roku:

Zimowa wyprawa fotograficzna na Senję, Norwegia: marzec 2025

Norweska Senja to kraina przyrodniczych osobliwości. Surowe krajobrazy i dynamiczne warunki pogodowe sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych regionów świata do fotografowania. Ta wyspa kryje w sobie mnóstwo zapierających dech w piersiach widoków. Poznaj je w bajecznie zimowej odsłonie podczas wspólnej wyprawy fotograficznej na Senję, skąd pod okiem doświadczonych fotografów przywieziesz cudowne fotopamiątki.

Zimowa fotowyprawa na Islandię: luty/marzec 2025

Islandia prezentuje zimą swoje niezwykłe oblicze. To najlepszy czas na odkrywanie jaskiń lodowcowych oraz podziwianie zorzy polarnej. Biorąc udział w organizowanej przez nas zimowej wyprawie fotograficznej na Islandię zatracisz się w jej lodowym fenomenie i zahipnotyzujesz pięknem lodowca Vatnajökull, którego wnętrze odwiedzimy podczas całodniowej prywatnej wycieczki do jaskini lodowcowej z przewodnikiem.

Warsztaty fotograficzne w Pieninach i na Spiszu: maj 2025

Pieniny i Spisz to jedne z najbardziej fotogenicznych regionów pogranicza polsko-słowackiego. Osobliwe góry, tradycyjna zabudowa oraz dominujące nad krajobrazem ośnieżone Tatry komponują się w zachwycające pejzaże. Podczas warsztatów fotograficznych w Pieninach i na Spiszu nie tylko doświadczysz tutejszego piękna, ale także zdobędziesz potężną dawkę wiedzy fotograficzno-podróżniczej.

Wyprawa fotograficzna do Szkocji: maj/czerwiec 2025

Legendarny majestat natury, ikoniczne miejsca i niepowtarzalna aura tajemniczości – Szkocja zachwyca na każdym kroku. Ta europejska perełka jest niezwykle porządanym regioniem dla podróżników i fotografów. Podczas fotowyprawy do Szkocji pokażemy Wam jej niezwykłe piękno, w którym nie sposób się nie zatracić. Będzie to podróż przez krajobrazy i historię, wycieczka do różnych światów, które krzyżują się na szkockich drogach i bezdrożach.

Zainteresowanych wspólnymi fotowyprawami i otrzymaniem priorytetowych informacji na temat wycieczek zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

Chcesz nauczyć się fotografować albo podszkolić swoje umiejętności fotograficzne w grupie lub indywidualnie? A może marzysz o świetnie zorganizowanej fotowyprawie w niezwykłe miejsca, gdzie przeżyjesz niezapomnianą przygodę i przywieziesz z niej zapierające dech w piersiach fotografie?

Zapoznaj się z ofertą kursowo-wyjazdową i weź udział w warsztatach, wyprawach fotograficznych lub innych formach nauki fotografii!

szlak na barden

Warsztaty i fotowyprawy

Wyrusz w niezapomnianą podróż - pełną ogromnej dawki wiedzy oraz praktyki fotograficznej i zachwycających miejsc.

Obiektyw Sigma 70-200 f/2.8

Indywidualny kurs fotograficzny

Podczas indywidualnych kursów fotograficznych nauczysz się oraz rozwiniesz swoje umiejętności pod moim okiem.

Spacery fotograficzne

Weź udział w spacerach po polskich miastach, podczas których poznasz teorię i praktykę fotografii miejskiej i podróżniczej.

Prelekcje fotograficzno-podrónicze

Zapraszam na wykłady o tematyce fotograficznej i podróżniczej organizowane w różnych miejscach w kraju.

Chętnych do skorzystania z oferty warsztatów fotograficznych, kursów, wypraw i prelekcji oraz w celu zakupu wydruków i licencji zdjęć zapraszam do kontaktu poprzez zamieszczony poniżej formularz.