Recencja fotozeszytu firmy Saal Digital

Recencja fotozeszytu firmy Saal Digital

Dzięki uprzejmości firmy Saal Digital miałem przyjemność testować ich nową fotograficzną propozycję – fotozeszyt. Jest to kolejny z produktów (obok fotoksiążki i fotoobrazu), który trafił w moje ręce w przeciągu kilku miesięcy.

Format zamówionego zeszytu to 21 x 30 cm. Do utrwalenia swoich zdjęć na 16 stronach wybrałem papier matowy. Wartość produktu została wyceniona na 90 zł.

PAT_6602

Sprawność i wygodę projektowania w aplikacji opisywałem już w teście fotoksiążki, podsumowując – działa bardzo sprawnie i oferuje szeroki wachlarz ruchomych szablonów.

PAT_6603

Zeszyt zabezpieczony jest foliowymi kartami,  chroniącymi przed uszkodzeniami strony, ze zdjęciami (w moim przypadku jest to „podróż przez podróże”, które odbyłem w przeciągu ostatnich 7 przełomowych miesięcy).

PAT_6612

Karty wydrukowane są na papierze matowym, co uniemożliwia pozostawianie odcisków palców. Strony stabilnie trzyma metalowa „sprężyna”, która spaja je w jeden element.

PAT_6606

Jakość wydruku jest bardzo dobra. Kolory odwzorowane zostały prawidłowo. Podobnie kontrasty. Nie odbiegają od oryginalnych obrazów na monitorze.

PAT_6607

Fotozeszyt jest idealnym wyjściem dla osób, które zamiast tradycyjnego wywoływania pamiątkowych zdjęć i chowania ich do albumów wolą skondensować je w jeden zeszyt. Jest też ciekawą alternatywą dla fotoksiążki, której cena jest wyższa, a w fotozeszycie również można zamieścić sporo pozycji.

Polecam produkt i po raz kolejny jestem z niego zadowolony i podobnie jak pozostałe produkty będę polecał zainteresowanym osobom.

Patryk Bieganski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *